MARTINI KONSTRUKSION &

REAL ESTATE “ SHPK

“MARTINI KONSTRUKSION & REAL ESTATE “ SHPK ” e ka pikënisjen që nga viti 2005. Korrektësia, profesionalizmi, mënyra e organizimit të punës sipas kërkesës të klientit dhe shpejtësia në punë e kanë bërë lider në tregun shqiptar

0
Projekte të përfunduara
+ 0
Vite Eksperiencë

Ne Ndërtojmë dhe Menaxhojmë Vende dhe Infrastruktura

Kontraktor i përgjithshëm

Quisque condimentum erat ac orci blandit, in sollicitudin tellus vestibulum

Planifikim Projekti

Nullam commodo tincidunt nisl, nec vehicula dui interdum nec

Studio Akritekturore

Sed vitae aliquet ipsum, ut ornare lectus. Proin sed sem risus. Sed nunc

Rreth Nesh

Me njohuritë tona ne garantojmë suksesin

Eksperienca shumë vjecare ka bërë që kompania të mundësojë një shërbim nga më cilësorët në treg shqiptar.

Prej 15 vitesh kompania “Martini Konstruksion & Real Estate” operon me shërbime në fushën e ndertimit dhe rikonstruksionit. Shoqëria disponon një kapacitet prej rreth 100 punonjës të specialiteteve të ndryshme si edhe inxhinierë të profileve të ndryshme . 

Kërkime dhe Analiza

Nullam tincidunt libero eu augue eleifend, vitae condimentum lacus
Mëso më shumë

Ndërtime industriale

Fusce id hendrerit lectus. Morbi vitae tortor sed turpis feugiat
Mëso më shumë

Zhvillime Projektesh

Nullam tincidunt libero eu augue eleifend, vitae condimentum lacus
Mëso më shumë

Punët tona

Projektet e fundit

Rruga e Durresit, Hyrja Nr.3, Tirana, Albania 1001

Telefon

+355 68 20 77 724

Mendimet e klientëve tanë

Cfarë thonë klientët